İçgüdüsel Beslenme IN/NU

Kediler ve Köpekler için atalarının beslenmelerinden esinlenerek hazırlanmış bir mama var.

Ultra Premium, Hypoallergenic ve Low Grain içeriğe sahip Pro Performance Mamaları

Keşfet

IN/NU

Bizler de sizler gibi; gururlu evcil hayvan sahibiyiz. Onların ne istediğini ve nasıl beslenmeleri gerektiğini biliyoruz. Mamalarımızı, iç güdülerine en uygun şekilde formüle ettik. Kullandığımız tüm içerikleri onların doğal diyet ve sağlıklı gelişimlerine uygun olarak hazırladık.

Özenle Formüle Edilmiş İçerik

LOW GLYCEMIC INDEX

Düşük GI İndeks

Glisemik indeks (GI), karbonhidratların vücutta verecekleri glisemik tepkilerine (örn. glikoza dönüşmelerine) göre belirlenen sayısal bir değerdir. Glisemik indeks, karbonhidrat içeren gıdaların kan şekerini nasıl yükselttiğini ölçen bir değerdir. Yüksek glisemik indekse sahip bir gıda kan şekerini (kandaki glikoz seviyesini) orta ya da düşük glisemik indeksli bir gıdadan daha hızlı yükseltir. Pro Performance Mamaları Düşük Glisemik İndeks ile Kan Şekerini dengeler. Evcil Hayvanınızın; atalarından gelen doğası gereği ihtiyacı olan miktarı, her öğünde tam ve dengeli bir şekilde sağlar.

NO PORK

Domuz Eti İçermez

Pro Performance ürünlerinde kullandığımız, Et içerikli ürünler ( Kuzu, Tavuk, Balık) sizler için yerinde seçilmiştir. Bu içerikler diğer yan ürünler ile formüle edilirken, gerek besin değerlerinden ve gerekse de saflık ve doğallığından bir şey kaybetmemesi için özenle formüle edilmiştir. Ürünlerimizin İçeriğinde hiçbir şekilde Domuz Ürün ve Mahsülleri kullanılmamıştır.

SOY FREE

Soya İçermez

Buraya Bilgi Yazılacak

GMO FREE

GDO İçermez

Buraya Bilgi Yazılacak

NO WHEAT

Buğday İçermez

Buraya Bilgi Yazılacak

HYPOALLERGENIC

Hipoallerjenik

Buraya Bilgi Yazılacak

Ürünlerimiz

Evcil Hayvanlarınız için özel formüle edilmiş, Ultra Premium & Premium Mamalar.

HYPO

ALLERGENIC

LOW

GRAIN

ULTRA

PREMIUM

INSTINCT

NUTRITIONS