Başkanın Mesajı

Smyrna Pet ailesi olarak 50 yılı aşkın süredir, bizi omuzlarında yükselten geçmişimize sahip çıkarak, köklü kurum kültürümüz, sağlam şirket değerlerimiz, özverili çalışanlarımız ve güçlü iş ortaklarımızla hedeflerimizin üzerine gidiyor ve başarı grafiğimizi günden güne yükseltiyoruz.

Sürdürülebilirlik odaklı kurumsal yönetim anlayışı ile büyümeyi hedefleyen bir kuruluşuz. Bunun gereği olarak, performansa kanalize olmuş bir bakış açısıyla, yetkinlik ve yetenekleri ile bulundukları pozisyona hizmet eden profesyonel kadroların ağırlık kazandığı bir kurum yapısını temel aldık.

Gerçekleştirdiğimiz tüm yatırımlar, iş ortaklarımız, müşterilerimiz, çalışma arkadaşlarımız, bilhassa her şeyin en iyisini ve en kalitelisini hak eden ülkemize duyduğumuz sonsuz güvenin bir göstergesidir. Bu doğrultuda tüm paydaşlarımızın ve iş ortaklarımızın memnuniyetini hep üst düzeyde tutmaya gayret etmek, dürüst tüccar ilkelerimizden ödün vermeden koyduğu hedeflere istikrarlı bir şekilde ulaşarak,  eşsiz insan kaynağımızın aile bilinci ile birbirine değer ve katkı sunarak bugünlere getirdiği eserler en büyük gurur kaynağımızdır.

Bizimle aynı ideallerde buluşan ve hayallerimize hayat vermemize katkı sağlayan, Smyrna Pet’i bugünlere taşıyan tüm paydaşlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum…

TEKİN ARPACI

VİZYON
Evcil hayvanların sağlıklı beslenmesi alanında kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, bu farklılıklarla kalıcı üstünlükler sağlayan Türkiye ve Dünya’da lider pet şirketlerinden olmak.

MİSYON
İnsanlar ve evcil hayvanlar arasındaki özel ilişkinin daha da güçlenmesi, sağlıklı beslenme ve güçlü bağışıklık ile bu özel bağın süresinin uzamasına yardımcı olmak.

MARKALARIMIZ